“Didieji pasaulio išradimai” Liepos 12-16d.

Ar jūsų mažieji išradėjai pasiruošę šios vasaros nuotykiui? Jei taip, kviečiame kartu stovyklos metu laiku keliauti per didžiuosius pasaulio išradimus ir smagiai praleisti laiką.

Stovyklos metu bandysime įsivaizduoti koks būtų mūsų gyvenimas ir kaip žmonės anksčiau gyveno be telefono, rato, kompaso ir kitų išradimų. Taip pat bandysime kiekvieną iš šių išradimų sukurti patys ir pabandyti suvokti kuo jie tokie ypatingi! 

Dienos metu ne tik išmoksime naudingų žinių, bet ir įsikvėpsime didžiųjų išradėjų istorijomis kurti ir nepasiduoti iš pirmo karto. 

Kartu bandysim:

  • Pasigaminti kompasą ir išmokti juo naudotis;
  • Siųsti laišką savo pasiilgtam draugui;
  • Sukonstruoti garo mašiną;
  • Pasigaminti savo paties popierių;
  • Bei įžiebti lemputę!

Visos šios laiko kelionės metu nepamiršim, kad vasaros atostogas reikia praleisti smagiai ir gerai išsidūkti gamtoje. Todėl nusimesime išradėjų apsiaustus ir žaisime futbolą, šoksime, maudysimės, kepsimės vaikų pasiilgtą maistą ant laužo ir galbūt net eisim stebėti vasaros žvaigždžių naktį!

Su visais vadovais nekantraujame susipažinti ar susitikti su jau pažįstamais mažaisiais stovyklautojais – išradėjais. Tikime, kad praleistas laikas kartu padės visiems mums atrasti naujų draugų šią vasarą ir kartu ja pasidžiaugti.

Stovyklos kaina 150 EUR.

Šeimos nariams taikoma 20 % nuolaida, o sugrįžtantiems stovyklautojams 10 % nuolaida.

Žinoma, jokių būdu nenorime, kad finansai būtų kliūtis vaikui sudalyvauti stovykloje. Drąsiai rašykite mums, ką nors sugalvosime – kaip vasara be stovyklos.