“Miško maudynės” Rugpjūčio 3-7 d.

„Miško maudynės“ – taip vadinasi Japonų imunologo, miško medicinos eksperto dr. Qing Li knyga, kuri mus paskatino pasirinkti šią kiekvienam artimą temą. 

Visiems mums gera būti gamtoje. Žinome tai nuo pat mažens. Miško garsai, medžių kvapas, pro medžių lapus prasiskverbiantys spinduliai, tyras, gaivus oras – visa tai mus ramina ir suteikia malonų jausmą. „Miško maudynės“ stovyklos metu kartu su vaikais bandysime suprasti kodėl gamtoje jaučiamės būtent taip.

Manome, kad vaikai ypač šiuo metu yra apsupti kur kas daugiau miesto vaizdų bei garsų, nei gamtos. Todėl jiems dar labiau reikia ne tik laiko miške, bet ir žinių apie jį. Stovyklos metu mes maudysimės miške visais savo penkiais pojūčiais. Taip pat susipažinsime su moksliniais tyrimais, kurių žinios sustiprins mūsų draugystę su mišku.

Žaisdami mokysimės apie skirtingus medžius bei miško augmeniją, jų kvapus ir kitus miško gyventojus. Dienos metu ne tik žaisime miške, bet ir jame valgysime, vaikščiosime ir jį tyrinėsime. Išsispirsime batus ir basomis pajausime gyvąjį kilimą. Žinome, kad tikros maudynės negali apsieiti be daug juoko, todėl tikimės, kad stovyklos dalyviai bus pasiruošę ne tik nurimti, bet ir smagiai padūkti.

Šioje stovykloje garantuojame gausias maudynes, kasvakarinį laužo kūrenimą ir draugišką nuotaiką.

Dienos stovyklos kaina 210 EUR. Šeimos nariams taikoma 20% nuolaida, o sugrįžtantiesiems 10% nuolaida.

Beje, šiuo metu derinama galutinė stovyklos programa, kuria greitu metu pasidalinsime.

Dėmesio! Šiai stovyklai galioja amžiaus apribojimas.
Skirta 10 – 14 metų žmonėms.