“Penki pojūčiai” Birželio 22-26d.

Kartais pamirštame didžiulę dovaną, kurią turime kasdien, tai matyti, užuosti, ragauti, išgirsti ir pajausti mus supantį pasaulį. Šiuos penkis pojūčius turime nuo pirmos dienos, kai išvydome šį pasaulį,  ir kiekvieną iš jų stengiamės lavinti. Stovyklos „Penki Pojūčiai“ tikslas – padėti gamtos aplinkoje prisiminti kiekvieną iš šių dovanų mokantis, tiriant, bei svarbiausia žaidžiant kartu.

Dienos stovyklos metu vaikai įvairiomis priemonėmis susipažins su penkiais pojūčiais:

  • Regėjimas – mokysimės pamatyti ir atpažinti augalus
  • Uoslė – užuosime kuo daugiau kvapų
  • Jutimas – paglostysim vabaliukų pilvukus
  • Skonis – ragausime skaniausius patiekalus
  • Klausa – išgirsime ir atpažinsime miško garsus

Kiekvienos dienos rytą stovyklą aplankys mūsų pasikaustę vadovai – daktarai, kurie ne tik suteiks naudingas žinias, bet ir suteiks galimybę kiekvienam vaikui išbandyti ir patikrinti savo pojūčius įvairiausiais eksperimentais.

Taip pat dienos metu, stengsimės pasidaryti dovanėlę ar šiaip malonų „daikčiuką“ sau ar draugui. Tikimės, kad jis išliks ir primins apie stovyklą net ir po jos pabaigos.

Nors stovykla jau arti, mes viliamės, jog „dambos“ vanduo spės sušilti ir galėsime užsiimti rimtų maudynių reikalais (o tie, kurie tik atidarinės maudynių sezoną galės prieš tai pasišildyti pirtelėje).

Stovyklos kaina 150 EUR.

Šeimos nariams taikoma 20 % nuolaida, o sugrįžtantiems stovyklautojams 10 % nuolaida.

Žinoma, jokių būdu nenorime, kad finansai būtų kliūtis vaikui sudalyvauti stovykloje. Drąsiai rašykite mums, ką nors sugalvosime – kaip vasara be stovyklos 😊.

Mums labai svarbus stovyklos turinys, rekomenduojame peržvelgti mūsų dienotvarkę.