“Robinzono Kruzo lobis – Išlikimas” Liepos 20-24d.

Robinzono Kruzo įgula įkalina jį negyvenamoje saloje, norėdami išbandyti jį. Norėdamas tapti tikru piratu Robinzonas turi ne tik mokėti išlikti negyvenamoje saloje, bet ir įgyti visų piratų pripažintas vertybes.

Stovyklos „Robinzono Kruzo lobis – Išlikimas“ tikslas – mokytis įveikti iššūkius, skatinti savarankiškumą bei kūrybiškumą.

Vaikai kartu su Robinzonu taip pat ugdys šias piratų savybes:

  • Drąsa – kaip įveikti už krūmų laukiančius pavojus.
  • Ištvermė – nepasiduoti, jeigu kas nepavyko ir bandyt dar kartą
  • Taiklumas – pastebėti priešus ir juos įveikti.
  • Komandiškumas – sutarti su kiekvienu piratu ir tapti puikios įgulos dalimi.
  • Smalsumas – nuolat ieškoti lobių, pastebint mažiausias detales.

Stovyklos metu maudysimės, žaisime, gaminsime skaniausius laužo patiekalus ir visais kitais būdais džiaugsimės piratiškais malonumais. Taip pat mokysimės gaminti įvairius daiktus (tokius kaip meškerė, lankas, piratiškos apyrankės), kuriais vaikai galės žaisti stovyklos metu bei po jos. O svarbiausia ieškosime prarastojo lobio, kurį tikimės surasti su mažųjų piratų pagalba!

Galbūt pamiršote, kad kiekvienas iš mūsų daugiau ar mažiau esame piratai ir piratės. Manome, kad stovykla padės kiekvienam pasijusti įgulos dalimi ir įgyti naujų draugų ateities nuotykiams.

Stovyklos kaina 150 EUR.

Šeimos nariams taikoma 20 % nuolaida, o sugrįžtantiems stovyklautojams 10 % nuolaida.

Žinoma, jokių būdu nenorime, kad finansai būtų kliūtis vaikui sudalyvauti stovykloje. Drąsiai rašykite mums, ką nors sugalvosime – kaip vasara be stovyklos 😊.