“Sarčių kaimo detektyvas” Liepos 26-30d.

Taip! Visų detektyvų dėmesiui, juk ir maži, ir dideli mes iš tiesų esame detektyvai. Kiekvieną dieną išsiaiškiname kažką ko dar nežinojome ar išsprendžiame kažkokią smagią mįslę, kurios dar nebuvome girdėję. 

Šioje stovykloje bandysime suprasti  kokių savybių  reikia norint būti tikru detektyvu ir aiškinsimės, kaip gi galime pritaikyti tas savybes pažindami savo širdies detektyvą kasdieniniame gyvenime:

Pastabumas – kaip atskirtį gėrį nuo blogio;

Atmintis – kaip mus veikia mūsų praeitis ;

Kritinis mąstymas – nebijoti klausti klausimų ir ieškoti tiesos;

Susikalbėjimas – kaip bendrauti su kitokiu nei tu. 

Kartu spręsime galvosūkius bei bandysime  ištrūkti iš pabėgimo kambario. Na, o per laisvą laiką tikrai nenuobodžiausime: karštomis dienomis maudysimės “damboje”, o jei bus šalčiau – lįsim į pirtį arba šoksim į baidares ir irkluodami sušilsim!

Visi vadovai ir ne tik vadovai ( šuniukai Miškas ir Pypkė, burys viščiukų bei mažieji ožiukai) nekantrauja susitikti su kiekvienu iš jūsų ir visą savaitę stebėti, kaip jums seksis narplioti įvairiausias užduotis ir smagiai leisti laiką Mano Stovykloje !

Stovyklos kaina 210 EUR.

Šeimos nariams taikoma 20 % nuolaida, o sugrįžtantiems stovyklautojams 10 % nuolaida.

Žinoma, jokių būdu nenorime, kad finansai būtų kliūtis vaikui sudalyvauti stovykloje. Drąsiai rašykite mums, ką nors sugalvosime – kaip vasara be stovyklos.